Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

O nas

Firma MIKANIT powstała w 1997 roku. Od początku główną naszą działalnością jest dystrybucja materiałów termo i elektroizolacyjnych dla przemysłu.

Charakteryzuje nas wysoka jakość oferowanych produktów gwarantowana przez sprawdzonych dostawców, fachowe doradztwo wyspecjalizowanej kadry w zakresie stosowania i właściwego doboru materiałów a także szybkość działania oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystko to pozwala nam aspirować do pozycji lidera na polskim rynku.
Współpracujemy z liczącymi się w swojej branży zakładami przemysłu hutniczego, gumowego, elektrotechnicznego i drzewnego.

Oprócz dystrybucji materiałów izolacyjnych dla przemysłu, od 2000 roku szeroko współpracujemy z jednostkami naukowo – badawczymi w dziedzinie tworzenia nowych rozwiązań dla sektora wojskowego w zakresie osłon balistycznych.

Od 2006 roku posiadamy koncesję MSWiA w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami  o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Obowiązujący w naszej firmie system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2008 oraz AQAP 2120:2009 gwarantuje najwyższą jakość naszych wyrobów i usług.